Cennik

Tania taksówka bagażowa w Warszawie

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że przewóz towarów na terenie tak dużej metropolii, jaką jest Warszawa, nie jest łatwy i może nastręczać wiele problemów. Co więcej, wiele osób myślących o przeprowadzce często obawia się zbyt wysokich kosztów, a także uszkodzenia mienia przewożonego przez firmę transportową. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, dla których liczy się cena, wysoka jakość usług oraz oszczędność czasu, stworzyliśmy profesjonalną taksówkę bagażową.

Bagażówka - Warszawa

Głównym profilem naszej działalności jest taxi bagażowe na terenie Warszawy oraz okolic. Tanio transportujemy różnego rodzaju towary, a także przeprowadzamy klientów indywidualnych, firmy, zakłady pracy oraz instytucje państwowe. Posiadamy doświadczenie w przewozie sprzętów AGD, urządzeń biurowych, materiałów budowlanych, dzieł sztuki, a także instrumentów muzycznych (fortepiany, pianina, perkusja, itp.). Jako rzetelna taksówka bagażowa, usługi realizujemy kompleksowo i profesjonalnie, zapewniając klientom nie tylko fachową pomoc w załadowaniu i rozładowaniu towarów, ale także wsparcie w ostatecznym ich uporządkowaniu.

Na bazie wieloletnich doświadczeń opracowaliśmy własną metodę wyliczania kosztów usług związanych z transportem oraz przeprowadzkami na obszarze miasta Warszawa, o stawkach których informujemy klientów w trakcie wycen podczas rozmów telefonicznych. Naszą specjalnością są także kursy międzymiastowe oraz międzynarodowe, które rozliczamy za wykonaną usługę.

 

Taxi bagażowe warszawa cena

Ceny taxi bagażowego czy transportu rzeczy WIKI na obszarze stolicy rozpoczynają się już od 100 złotych, natomiast poza jej terenem także za wykonaną usługę bądź każdy kilometr od 1,50zł do 2,50 zł. Jako profesjonalna firma ciesząca się sporym zaufaniem klientów na rynku do wyżej wymienionych kosztów nie doliczamy cen za podstawienie pojazdu, przebyte kilometry, a także za realizację usług w soboty czy święta oraz kartony i materiały do zabezpieczenia rzeczy. Dzięki temu usługi świadczone przez nasze taxi bagażowe są znacznie bardziej konkurencyjne w porównaniu do innych przewoźników. Harmonogram naszych działań jest zawsze starannie doprecyzowywany w rozmowie z klientem, by cała operacja odbyła się sprawnie i bezproblemowo, a na dodatek żeby kosztowała tanio.

 

Taksi bagażowe - Cennik Warszawa

Sporządzony przez nas cennik opiera się na jasnych i przejrzystych zasadach. Podstawą ustalenia cennika usług świadczonych przez tanią taksówkę bagażową WIKI zawsze są negocjacje oraz ustalenia, gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę, że każda przeprowadzka jest inna.

Jako tania taksówka bagażowa znajdujemy się w dogodnej lokalizacji, blisko centrum Warszawy, a do usług klientów pozostajemy przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Dla naszych klientów oferujemy rozliczenie bezgotówkowe (przelew) oraz wystawiamy faktury.

Tania taksówka bagażowa WIKI – najlepszy stosunek ceny do jakości, komfort i bezpieczeństwo przewozu towarów w każdej sytuacji! Jeśli zależy Ci na profesjonalnie wykonanym zleceniu transportowym, bez wahania sięgnij po telefon i skontaktuj się z nami już dziś!

Szybki kontakt telefoniczny tel. +48 537-115-518


Skontaktuj się z nami

Firma: Transport bagażowy Warszawa
Osoba kontaktowa: Paweł Mrozowicz
Adres: Pawińskiego 28, Warszawa, mazowieckie, 02-106, Polska
Telefon: +48 537-115-518
Telefon: (22)122-89-19
e-mail: transportprywatny@wp.pl
gg: 11598721
Skype: mrozowicz4
Dane firmy: NIP: 527-224-56-17
REGON: 146442673

🚖 Ocena BagażówkaWiki na 🗺️ Mapie Google
4.40⭐ / 12 głosów ✔️